Select Page

Tvořím krásné webové stránky, které plní účel

Kdo jsem a co dělám?

David Babinec – 27-letý web designer z Brna, který zasvětil svůj život cestování a kariéru tvorbě webových stránek a webovému designu.

Jsem profesionál s 10-letou praxí i zkušeností s vedením vlastních projektů. Moc rád pracuji s ambiciózními firmami, eshopy, restauracemi i jednotlivci na splnění jejich společného cíle. Mít dokonale funkční, reprezentativní webové stránky, které přináší skutečné výsledky.

UI / UX

APP DESIGN

Web Design

Můj proces tvorby webového designu

Nejsem obyčejný grafik, ani programátor. Jsem webový designer. Nesoustředím se pouze na to jak web vypadá, ale jaký úkol má splňovat a pro koho je navržený.

Je Vaším cílem získat rezervaci stolu v restauraci, nebo pokoje v hotelu? Poskytnout profesionální firemní prezentaci? Vlastníte e-shop a toužíte po maximálních konverzních poměrech?

Obchodních modelů existují stovky, ale proces tvorby úspěšného web designu je stejný:

Identifikace Cíle

Začátkem každého webového projektu je analýza trhu, konkurence a ideálního zákazníka. Definujeme cíl a úkol webu, stránky a prvky, které jsou potřebné k úspěšnému splnění cíle.

Wireframe a strategie

Jakmile známe cíl, trh i ideálního zákazníka, připravím drátěný model (wireframe) se základním rozložením prvků, architekturou a strategií celého webu.

Tvorba webu / testování

Vytvořím vizuální prvky a grafický návrh webu, z kterého začnu tvořit funkční webové stránky. Poté přichází na řadu fáze testování a práce s klientem na dokončení detailů.

Implementace

Jakmile vše krásně funguje, a klient je spokojený, implementuji web na doménu a webhosting. Mohu i pomoct se správným výběrem poskytovatele hostingu.

Pojďme spolupracovat

Business Newsletter

Portfolio Vybraných Projektů

Nejexkluzivnější ples v Česku

Ples Jako Brno

Pro nejluxusnější bál v České Republice, Ples Jako Brno, jsem vytvořil kompletní webové stránky s černo / bílo / zlatým designem vystihujícím atmosféru exkluzivního plesu. 

{

Klient Bedřich Snášel říká:

Práce s Davidem je výborná. Pracuje velmi rychle a kvalita designu je neporovnatelná. Vše o čem jsme mluvili bylo vytvořeno na čas, ve vysoké kvalitě.

Luxusní zážitková restaurace

Valoria Restaurant

Brněnská restaurace Valoria nabízí zážitkovou gastronomii na vysoké úrovni. S Valoria Production pracuji na webových stránkách restaurace Valoria, Valoria Production a Valoria Catering.

{

Klientka Ludmila Bušová říká:

Práce s Davidem je výborná. Pracuje velmi rychle a kvalita designu je neporovnatelná. Vše o čem jsme mluvili bylo vytvořeno na čas, ve vysoké kvalitě.